Náš tým

nesázíme na jména...

Jiří Osina

Jiří Osina Narozen: 9. 11. 1983 v Kroměříži
Trenérská licence: trenérská licence „B“
Trenérská praxe:
  • trenérská praxe od roku 2004
  • trenér přípravky, 3. a 4. třídy v HK Kroměříž letech 2004 - 2016
  • asistent trenéra mladšího dorostu v sezoně 2015 / 2016
  • trenér na hokejových kempech ČR, Chorvatsko v letech 2013 - 2016

Jiří Osina prošel žákovskými kategoriemi v Kroměříži, poté působil v dorostu a juniorech extralize ve Zlíně. V seniorské kategorii působil v druholigové Kroměříži a následně Šumperku. Sezonu 2007 / 2008 strávil ve slovenské extralize v dresu Dukly Trenčín. Poté však dal přednost rodině a vrátil se do ČR, kde hrál 1. ligu v Šumperku. Poté oblékal ve druhé lize dres Přerova a v současné době působí v Prostějově. Úspěchu dosáhl i v in-line hokeji, kde na MS FIRS získal s Českou reprezentací dvakrát stříbrné medaile a je rovněž dvojnásobným mistrem ČR. Jiří Osina je držitelem trenérské licence "B", má dlouholetou trenérskou praxi u mládeže přičemž má doposud výborné výsledky s těmi nejmenšími mládežnickými kategoriemi.

Mgr. Ľubomír Murín

Ľubomír Murín Narozen: 3. 1. 1989 v Kroměříži
Trenérská licence: trenérská licence „B“
Trenérská praxe: 4 roky asistent mladších a starších žáků, hlavní trenér přípravky
Současnost: trenér přípravky a lektor školy bruslení v klubu HK Kroměříž

Ľubomír Murín prošel žákovskými kategoriemi v Kroměříži. V sezóně 2004/2005 působil v 1. Lize dorostu v Prostějově a v extralize dorostu v Přerově. Poté se vrátil do Kroměříže, kde V 17 letech startoval ve 2. Lize mužů. Poté se rozhodl po prodeji druholigové licence zůstat doma a hrát krajskou ligu ve svém rodném městě. Během hráčské kariéry se začal věnovat trenérské dráze. Čtyři roky působil vedle trenéra Pavla Neumana jako jeho asistent u žákovských kategorií. Absolvent bakalářského oboru FTK UP v Olomouci rovněž v roce 2013 dokončil studium trenérské licenci B.

Petr Osina

Petr Osina Narozen: 8. 8. 1985 v Kroměříži
Trenérská licence: trenérská licence „C“
Trenérská praxe:
  • trenérská praxe od roku 2006
  • trenér přípravky, 3. a 4. třídy v HK Kroměříž letech 2006 - 2016

Petr Osina prošel mládežnickými kategoriemi HK Kroměříž až do „A“ mužstva, kde nakoukl do druholigového hokeje. Aktivní část hokejové kariéry ukončilo zranění. Poté byl pro něj pár let krajský hokej spíše pro zábavu. Vrcholem jeho technických dovedností, byla dvouletá zkušenost s in-line hokejem, ve kterém se dostal do zlínského Devils, kde se aktivně podílel na dvou titulech MČR. Od 20 let aktivně trénuje v mládežnických kategoriích lední hokej. Několik let se také věnuje tréninku atletiky v místním AK, kde mu pod rukama prošlo hned několik mistrů ČR.

Marek Rožnovják

Marek Rožnovják Narozen: 8. 10. 1979 ve Vsetíně
Trenérská licence: trenérská licence „C“
Trenérská praxe: 5 let u mládeže v kategoriích 3+4 třída a vedoucí družstva mužů HK Kroměříž

Marek Rožnovják prošel žákovskými a dorosteneckými kategoriemi ve Vsetíně. V 16 letech odešel do Valašského Meziříčí, kde hrál krajskou ligu mužů. Od roku 2001 potom působí v HK Kroměříž jako trenér mládežnického hokeje a asistent trenérů v dorostu a mužích.

Martin Setinský

Martin Setinský Narozen: 25. 8. 1978 v Kroměříži
Trenérská licence: trenérská licence „C“
Trenérská praxe: 9 let u mládeže v kategoriích mladší a starší žáci

Martin Setinský prošel žákovskými, dorosteneckými a juniorskými kategoriemi v Kroměříži, kde potom navázal na kategorii seniorů, ve které odehrál 7 sezon. Od roku 2007 je součástí trenérského teamu v klubu HK Kroměříž.