Projekt TRÉNUJ HOKEJ

je určen pro všechny amatérské hráče všech úrovní...

Hokejový projekt TRÉNUJ HOKEJ vznikl jako mimoklubová aktivita určená amatérským hokejistům. Chceme hobby hokejistům poskytnout kvalitní hokejový program. Program má za cíl přispět ke zkvalitnění dovedností každého, kdo má zájme na sobě pracovat.

Hlavní program TRÉNUJ HOKEJ

Hlavní program TRÉNUJ HOKEJ probíhá v období září – březen a má za cíl poskytnout kvalitní tréninkový program zaměřený na procvičování hlavních dovedností jako jsou např. práce s holí, střelba, bruslení atd.

Klíčové body našeho programu

Pro koho je program určen

Hokejové tréninky jsou určeny pro všechny amatérské hráče všech úrovní.

Co se zde naučíte

Hokejové tréninky jsou zaměřeny především na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individualitu a osobní rozvoj. Hráči jsou rozděleni do skupin na základě svých herních schopností a talentu. Skupinky maximálně o 6-8 hráčích. Zaručíme tak efektivní výuku a pozornost může být věnována i individuálním potřebám hráčů ve skupině.

Výhody

Praktikujeme nejefektivnější formu tréninku, při které se trenér zaměřuje na individuální dovednosti hráče, soustředí se na jeho slabší stránky i přednosti, čímž přispívá k celkovému rozvoji a zkvalitňování výkonnostního růstu. Skupinový trénink přináší hned několik výhod, přispívá k rozvoji soutěživosti a herní spolupráce, pomáhá k vytvoření týmového myšlení.

Jak začít

TRÉNUJ HOKEJ doporučují bezplatnou registraci a následné potvrzování účastí na trénincích (automaticky budete mailem informováni o všech akcích, novinkách, změnách, diskuzích apod.) Není to podmínkou, další možnosti jsou potvrdit účast telefonicky, mailem, na facebookových stránkách nebo jednoduše přijít na trénink (zde ale riskujete, že už pro vás nebude volné místo).

tel.: +420 775 970 370 (Jiří Osina) e-mail: trenujhokej@seznam.cz „Hraj to pro lásku ke hře“ (Michael Jordan)